Ada Reklam 1998 yılında reklam/tabela sektörüne merhaba demiştir. Firmamız kurulduğu dönemden bu yana kaliteli-hızlı-ekonomik projeleriyle sektöre önemli yenilikler katmış ve kendini sürekli geliştirmiştir.

Bu gelişmeler ile birlikte bu güne kadar birçok firmanın Doğu Karadeniz Bölgesi geneli tüm şube reklamlarını bizzat üstlenecek yapıya ulaşmış ve ismine yakışır tarzda kurumsal işlere imza atmıştır. Firmamız günümüz teknolojisinin sağlamış olduğu bütün yenilikleri takip etmekte olup, şuanda yaklaşık 300 m2 lik kapalı ve açık alanda uzman ekibi ve ekipmanlarıyla faaliyetine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Başarılı güvenilir ve sektörde lider konumda olmaya devam etmek.

Misyonumuz

Her zaman yenilikçi, kendini yenileyen, teknolojiye ayak uyduran bir firma olmayı kendine ilke edinmektir.

CNC ROUTER KESİM HİZMETİ

Ada Reklam ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için her geçen gün kendini yenileyerek teknolojiye ayak uydurmayı ilke edinmiştir.Bu ilkelerden bir tanesi CNC Router kesim hizmeti ile bir adım daha öne çıkmayı başarmıştır. Yeni atolyemizin açılışı ile beraber daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için makina parkurumuza bir yeni imalat ürünü daha ekledik.2 ve ya 3 boyutlu çalışmalarınızı her türlü malzeme üzerine işleyebiliyoruz.

Örnek olarak; Aluminyum , Forex , Plexiglass , Sac , Mdf , Kompozit , Strafor...
Dijital Baskı :
İmalat makine parkurumuzda orijinal boya kullanıldığından, ürünlerimiz seri özelliklerine bağlı olarak solmazlık garantilidir. Folyo medyası olarak 3M ve Oracle, araç giydirme medyası olarak da 3M Cast tercih edilmektedir.

Atölye bünyesinde laminasyon, fotoblok / foreks üzeri aplikasyon, pleksi üzeri uygulamalar, vinil dikiş, vinil kaynak ve vinil kusgözü uygulaması, araç giydirme hizmetleri verilmektedir.

Araç Kaplama (Giydirme) : Folyoya dijital baskı yapılır. Parça parça basılan iş araç üzerine ısıyla geçirilir. Isıyla işin araç üzerine iyice kavranması sağlanır.

Cephe Kaplama (Giydirme) : Folyoya dijital baskı yapılır. Parça parça basılan iş Cam bina üzerine ısıyla geçirilir. Isıyla işin araç üzerine iyice kavranması sağlanır.